620
Rozkład jazdy
Kierunek: Laska
Kierunek: Leśnice Szkoła
- Laska
- Laska, I [NŻ]
- Darżewo [NŻ]
- Darżewo, I [NŻ]
- Darżewo, Skrzyżowanie [NŻ]
- Pogorzelice, Wieś [NŻ]
- Pogorzelice [NŻ]
- Pogorzelice, Żwirownia [NŻ]
- Leśnice Szkoła
- Leśnice Betlejem [NŻ]
- Dziechlino [NŻ]
- Dziechlino, I [NŻ]
- Leśnice, Skrzyżowanie [NŻ]
- Leśnice, Osiedle
- Leśnice Szkoła
Kierunek: Leśnice Szkoła
- Leśnice Szkoła
- Leśnice, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dziechlino, I [NŻ]
- Dziechlino [NŻ]
- Leśnice Betlejem [NŻ]
- Leśnice, Osiedle
- Leśnice Szkoła