613
Rozkład jazdy
Kierunek: Kętrzyno
Kierunek: Linia Urząd Gminy
- Kętrzyno [NŻ]
- Osiek [NŻ]
- Osiek, I [NŻ]
- Linia, Wybudowanie [NŻ]
- Linia Urząd Gminy