612
Rozkład jazdy
Kierunek: Linia, Szkoła
- Linia, Szkoła
- Linia, Zielony Zakątek [NŻ]
- Potęgowo, Droga do Igrzyczna [NŻ]
- Potęgowo [NŻ]
- Potęgowo, Droga do Igrzyczna [NŻ]
- Linia, Zielony Zakątek [NŻ]
- Kobylasz, Wybudowanie [NŻ]
- Kobylasz [NŻ]
- Kobylasz, Wybudowanie [NŻ]
- Linia Urząd Gminy [NŻ]
- Linia, Wybudowanie [NŻ]
- Tłuczewo [NŻ]
- Strzepcz, Jednostka Wojskowa [NŻ]
- Tłuczewo [NŻ]
- Linia, Wybudowanie [NŻ]
- Linia, Szkoła